GC Offlinizer v okolí z učitého bodu

Started by roze, January 14, 2017, 18:17:54

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

roze

Mám teď řádově stovky bodů z celé republiky, pro které bych chtěl selektivně v určitém okruhu určitého bodu spustit GC Offlinizer. Body mám obvykle seřazeny podle vzdálenosti a v terénu si nechávám zobrazit 'Prvních X bodů'.
Lze provést to, že jsem doma v Praze, připojený na domáci wi-fi a nechám si pomocí  GC Offlinizer stáhnout obrázky z lokality, kde je centrem třeba Plzeň?
  •  

Menion

Rozhodně by mělo ...

Body ve složce seřadit kolem Plzně (mapu vycentrovat na Plzeň a pak seřadit dle vzdálenosti). Vpravo dole ikona "nahoru" a GC offlinizer a pak jen nahoře vybrat X nejbližších a jede se ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

roze

to víš, že funguje  :)
já si původně myslel. že k 'Řadit podle vzdálenosti' se používá skutečná/aktuálně zjištěná pozice - prostě jsem žil v nevědomosti  ::)
  •  

Menion

No ono to je z praktického důvodu i když to může být bez znalosti malinko nelogištější. Takhle totiž je možnost řadit data ať si mapu vycentruješ kamkoliv, tedy i na aktuální GPS polohu. Kdyby to bylo jen dle GPS, možnost řadit např. dle středu Plzně by nebyla ... jedině to spojit s výletem do Plzně :). Pěknou neděli ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •