Author Topic: GC Offlinizer v okolí z učitého bodu  (Read 428 times)

Offline roze

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
  • Device: SGS6, Nexus 7
GC Offlinizer v okolí z učitého bodu
« on: January 14, 2017, 18:17:54 »
Mám teď řádově stovky bodů z celé republiky, pro které bych chtěl selektivně v určitém okruhu určitého bodu spustit GC Offlinizer. Body mám obvykle seřazeny podle vzdálenosti a v terénu si nechávám zobrazit 'Prvních X bodů'.
Lze provést to, že jsem doma v Praze, připojený na domáci wi-fi a nechám si pomocí  GC Offlinizer stáhnout obrázky z lokality, kde je centrem třeba Plzeň?
« Last Edit: January 14, 2017, 23:36:20 by roze »

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
    • http://www.asamm.com
  • Device: SGS7
Re: GC Offlinizer v okolí z učitého bodu
« Reply #1 on: January 14, 2017, 18:26:55 »
Rozhodně by mělo ...

Body ve složce seřadit kolem Plzně (mapu vycentrovat na Plzeň a pak seřadit dle vzdálenosti). Vpravo dole ikona "nahoru" a GC offlinizer a pak jen nahoře vybrat X nejbližších a jede se ...
Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!

Offline roze

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
  • Device: SGS6, Nexus 7
« Reply #2 on: January 14, 2017, 23:36:01 »
to víš, že funguje  :)
já si původně myslel. že k 'Řadit podle vzdálenosti' se používá skutečná/aktuálně zjištěná pozice - prostě jsem žil v nevědomosti  ::)

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
    • http://www.asamm.com
  • Device: SGS7
« Reply #3 on: January 15, 2017, 09:47:57 »
No ono to je z praktického důvodu i když to může být bez znalosti malinko nelogištější. Takhle totiž je možnost řadit data ať si mapu vycentruješ kamkoliv, tedy i na aktuální GPS polohu. Kdyby to bylo jen dle GPS, možnost řadit např. dle středu Plzně by nebyla ... jedině to spojit s výletem do Plzně :). Pěknou neděli ...
Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!