Vyhledávání Přístřešků na mapě LoMaps

Started by wlashack, November 19, 2016, 22:48:13

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím,
chci se zeptat, jde-li nějak na vektorových offline LoMaps vyhledávat/filtrovat nejbližší body zájmu (snad používám správný pojem). Konkrétně mi teď jde o turistické Přístřešky, takové ty dřevěné zastřešené lavice se stolkem, které zrovna teď v období dešťů a zimy bodnou. Zrovna dnes jsem takový hledal, abych se tam v suchu posadil a nadlábnul a nachodil asi 10 km, než na jeden narazil. Při té příležitosti jsem si všiml, že má v mapě ikonku, tak jsem zkoušel, jestli nějak nepůjde vylistovat seznam takových bodů (a nepřišel jak). Což by se asi hodilo nejen u Přístřešků, ale i restaurací apod.
Existuje v Locusu taková možnost? něco jako "najdi nejbližší Přístřešky a napiš, jak jsou daleko" nebo "zviditelní v mapě Přístřešky" nebo tak něco. Jasně, že jdou najít i bez toho, ale na mobilu se to ne úplně ideálně dělá.
Díky.
  •  

Menion

Zdravíčko,

doporučuji vyzkoušet menu > více > Body zájmu (beta) a zde pak v sekci hiking & cycling by měly být přístřešky seřazene dle vzdálenosti. Pro zobrazneí na mapě pak nahoře v liště ikona mapy s číslem. Snad to bude to co hledáš.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

To je přesně ono, nádhera! Díky. Zas jsem se něco naučil, to je paráda tahle funkce. Ať se daří!
  •