Announcement - Oznámení - bug

Started by Condor, August 21, 2016, 16:55:07

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Condor

Asi pred rokom som nemohol odoslať oznámenie do eventu cez Locus no bral som to ako momentálny nejaký výpadok.
Včera som znova potreboval odoslať oznámenie (Announcement) a znova ta istá chyba.
Dnes test len za týmto účelom overenia neprešiel tiež.
Internet, 4G, Wi-Fi, prihlásenie, ostatné logy atd. Všetko OK.




  •  

Menion

Zdravím condore,
testuji a jelikož nemám žádnou keš, jde to hůře. Nicméně nastavil jsem si v nastavení Locusu "jméno ownera" na jednu keš abych viděl možnost "Oznámení" v seznamu možných logů (což je mimochodem už docela divné, to by Locus měl brát hlavně podle toho jak se uživatel přihlásí), nicméně když dám zalogovat oznámení, dostanu na pozadí z geocaching.com error "Log Type required User to be Cache Owner- User was not" . Což znamená že já, přihlášený jako "menion" nejsem majitelem keše.

Takže ve tvém případě .. jsi opravdu přihlášen v Locusu jako majitel, tedy jako "Condorik & Condor" ( https://www.geocaching.com/geocache/GC6PJAD_geocaching-day-2016 ) , jako majitel keše? Nestačí mít majitele nastaveného v Locusím nastavení. Tohle musím předělat ale zatím to je jak to je.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Condor

Samozrejme ze som prihlaseny a aj ownwr kes. Ved FI, write atd. logy posielam OK a tam je tiez potrebna autorizacia.
A ano mne na prvy pokus na odoslanie tiez vyhodi okno na prihlasenie co som aj skusil sa aj znova prihlasit a dostanem hlasku ze prihlasenie OK.

Apropo ked uz Ta mam na linke ;-)
Tak taky detail: Nazov kese sa neaktualizuje a aj po zmene nazvu na GC.com locus uz pri aktualizacii kes nazov nekontroluje. Neviem ci to tak je naprogramovane alebo to je chyba. Fix udaj je GCkod. Ten pripad zas ale nenastava casto takze to len tak na okraj ;-)
  •  

Menion

Dobrá dobrá ...

tak prosím zkusit tuto verzi: https://nas.asamm.com:443/share.cgi?ssid=0dJE9SC . Po té co se objeví zmiňovaný error, ukončit Locus a v adresáři Locus/logs budou nějaké logy. Jelikož by tam mohli být privátní informace, tak spíše poslat na jiri.mlavec@asamm.com , díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Condor

  •  

Menion

Dobrý ráno,

díky za log i komunikaci po emailu.

V tom logu bohužel nic není a je to tedy divné. Podle parametrů co se odeslali by vše mělo být v pořádku. Náhodou nějaký testovací účet se založenou keší "event" asi nemáš že? :). Docela by se hodilo kdybych si s tím mohl pohrát u sebe.

Budu to mít napaměti a pokud mě něco napadne, určitě se ozvu. Porzatím tedy "bohužel". Nicméně zavání mi to nějakou lotrovinou na straně groundspeaku, na straně Locusu není důvod aby se tenhle typ logu choval jinak než ostatní.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Condor

  •  

Menion

Děkuju za ochotu, perfekt. Udělal jsem několik testů, vypsal si vše potřebné, heslo můžeš změnit zpět a smaž prosím ten jeden log "poznámka" co jsem u keše udělal, díky.

Nahlásím to na geocaching.com ve vývojářském fóru, protože jsem si skoro jist, že to není problém Locusu.

Díky díky, až budu něco vědět, dám vědět :).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •