Prosím, ako načítať "výrez" porastu o Locus PRO??

Started by numitor, July 26, 2016, 20:10:45

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

numitor

Prosím vie mi niekto poradiť ako načítať poratsovú mapu do Locus PRO? Mám už nejaký piatok a všakovaké vymoženosti dnešného sveta mi trošku robia problém. Stiahol som si apku Locus PRO a z LGIS objednal porastovú mapu. "Prišlo" mi to formáte sqlitedb(čo je predpokladám správne) a keď som to stiahol na PC tak mi to vo Win Rar "hodilo" tri súbory vo formáte PDF - no a tu som sa "stratil" - jednoducho to nie a nie dostať do Locus Maps - resp. aby som to tam mal v čitateľnom formáte pre Locus.  Ocením, ak si niekto nájde čas a krok po kroku mi vysvetlí ako na to. Nainštaloval som si aj akýsi MOBAC, ale tam som na tom podobne ... stratený(je to v angličtine). Vopred ďakujem.
  •  

poutnikl

SQliteDB je databázový formát - na to by se winrar neměl pouštět. V rámci DB formátu - který není specifický pro mapy, je víc způsobů, jak v rámci teto databaze ulozit mapu.

SQLiteDB soubor by se mel jak je ulozit do složky <korenovy adresar SD karty>\Locus\maps
a po spusteni by jej Locus mel umet rozpoznat a vybrat. Muze se stat, ze nic nezobrazi, pokud by to byl format Locusu neznamy. Konkretni slozka muze zaviset na Vasi verzi Androidu.

Shodou okolností jediný uživatel Locus, ktereho znam osobne, je muj dobry kamarad  lesák z UHUL, ktery s GISem a porostovými mapami dělá  a do map je blázen. Kdyby se nedarilo, mohu vas zkusit zkontaktovat.

poutnikl

Zrejme na to budete potrebovat USB datoivy kabel a aplikaci  - nebo pres Pruzkumnika - ktere Vam soubor do patricneho priecinka zkopiruji.

numitor

poutnikl Ďakujem, čo to sa podarilo, ale žial som si "stihol" vynmazať Pro verziu Locusu - aspoň tá free mi ide, ale bez doplnkov tej PRO :-( . Ale zaujímavé je, že som to skúšal rozdýchať v inom ako v mojom LG mobile a NA ŠUPU - za 30 sec. to šlapalo. 
  •  

poutnikl

Licence Android aplikaci, pochazeji - li z Google Play Store, jsou vazane na Google ID, Takze vam to dovoli nainstalovat PRO verzi znova,