Složka s body a trasami

Started by wlashack, May 12, 2016, 17:05:08

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím, mám telefon s Androidem 6, na něm Locus, našel jsem na kartě složku Locus, v ní jsem složky, kde jsou uložené mapy, vektorové mapy, ikonky, dashboardy atd., ale nemůžu najít, kde jsou body a trasy. Poradíte?
Díky.
  •  

poutnikl

CestakLocus/Locus/data/database/

dvzd

#2
Mam novy mobil, kdyz si chci prenest ze stareho mobilu vsechny kese z Locusu do Locusu v novem mobilu, tak staci zkopirovat jen tuhle slozku database? Nebo by stacily jen nektere soubory z te slozky?
  •  

Menion

Promiň za pozdní odpověď, už máš nejspíše hotovo, nicméně pokud ne, doporučuji kouknout sem: https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:move_to_new_phone
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

Hmm, to je dost slozite a narocne na misto a data, chci prenest do noveho mobilu pouze kesky a nic jineho.
  •  

Menion

Složité? Kompletní záloha přes správce zálohování, adresář Locusu přenést na druhý telefon, obnovení zálohy přes správce zálohování.
Pokud ti stačí jen keše a nic více neřešíš, pak ručně překopíruj "waypoints.db" z Locus/data/database do nového telefonu.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#6
Pro me je zaloha problem, nemam dropbox ani wifi, data jen draha LTE, uloziste ve starem mobilu je plne, neni ani kam zalohovat, neni uz misto.

Diky za radu, zkopiruji soubor waypoints.db , to je pro me fakt nejjednodussi reseni.
  •