Manažer tréninků - jde dát do panelu funkcí?

Started by wlashack, April 28, 2016, 13:57:20

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zkouším používat Manažera tréninků. Rád bych jej měl ale rozumně po ruce, čili ideálně v panelu funkcí tlačítko, kterým zobrazím seznam nadefinovaných tréninků, kde si vyberu a běžím/jedu. Ale nedaří se mi najít tu volbu v nabídce funkcí.

Mimochodem - kdy se aktivovaný trénink deaktivuje? Před chvílí jsem si jeden trénink aktivoval a teď jsem znovu otevřel seznam tréninků a je neaktivní. Určitě jsem jej ručně nevypnul.

Díky.
  •  

Dan S.

Manažera tréninku si aktivuješ buď na stálo nebo si aktivaci nastavíš zároveň s určitým profilem záznamu trasy. V druhém případě to znamená, že jakmile spustíš konkrétní záznam trasy, tak se aktivuje manažer a jakmile ukončíš záznam, manažer se stopne.
Pokud chceš používat více druhů manažera tréninku a současně používáš záznam trasy, tak si navol více profilů záznamu trasy (běh, kolo, ....) a ke každému profilu si přiřaď konkrétního manažera.
Locus Pro
  •  
    The following users thanked this post: Menion

wlashack

Rozumím, řeší se to přes profil záznamu trasy.
Díky!
  •  

Menion

Prozatím ideálně takto. Já mám pořád v hlavě spousty vylepšení pro tuhle funkci, takže až na ní dojde řada, určitě se posune o kousek výše ze zahrabaného nastavení záznamu trasy :). Prozatím, když jsem tu obrazovku po čase viděl, upravil jsem alespoň výběr a editaci tak aby seděla na zbytek Locusu (klik pro výběr/zrušení a přes menu editace).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •