Author Topic: Brouter - offline router service pro cyklisty a turisty - volná diskuze  (Read 17002 times)

Offline poutnikl

• Padavan of Locus
    • View Profile
    • My Brouter Profiles
  • Device: Sony Xperia M DUAL / LocusMap Pro / A4.3
Tady zkus Fastbike - LowTraffic III. třídou
https://github.com/poutnikl/Brouter-profiles/wiki
Direct links to the profiles are removed.
When users dig them up from GitHub repositories, they will be hopefully wrapped in some GitHub wiki knowledge....  :-)

The following users thanked this post: Žajdlík Josef

Offline Žajdlík Josef

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
  • Device: Xperia M
Díky, vyzkouším.

Offline Žajdlík Josef

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
Tedy Poutníku, musím říct, že ten profil "Fastbike - LowTraffic III. třídou" je naprosto skvělý. Zkusil jsem ho aplikovat na všechny cesty co znám a vždy našel trasu přesně tak, jak bych si ji naplánoval sám. Mockrát díky, tohle bude můj favorit.

Offline poutnikl

• Padavan of Locus
    • View Profile
    • My Brouter Profiles
  • Device: Sony Xperia M DUAL / LocusMap Pro / A4.3
Já tušil, že to vyjde, ale že až tak ? Tož jsem rád.    Navíc bude o něco rychlejší, což je výhoda pro delší trasy. Profily založené na Trekking-Poutnik jsou pro čisté silničáře trochu kanon na vrabce, zbytečně složité.
https://github.com/poutnikl/Brouter-profiles/wiki
Direct links to the profiles are removed.
When users dig them up from GitHub repositories, they will be hopefully wrapped in some GitHub wiki knowledge....  :-)

Offline Žajdlík Josef

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
Ten profil je pro silničáře opravdu skvělý. Osobně bych nahradil v instalaci Locusu profil Fastbike tímto. Když se podíváš na obrázku, tak Fastbike nachází dost šílené cesty. Vydat se z Olomouce po 55ce by udělal snad jen šílenec. Schválně jsem tak zobrazil porovnání výpočtu stejné trasy Fastbike/fastbike-lowtraffic-III-TR