Author Topic: náměty  (Read 15035 times)

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
    • http://www.asamm.com
  • Device: SGS7
Re: náměty
« Reply #105 on: January 17, 2017, 17:56:37 »
Zdravím, moc nerozumím popravdě.

Když dám logovat u keše, tak ta hodnota je aktuálně korektně předvyplněná a kurzor bliká na konci textu. Jak u tebe může blikat i na začátku, to tam máš dva kurzory? A co máš v šabloně a co vidíš když začneš logovat?
Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!

Offline NaLaNo

• Newbie
  • *
    • View Profile
  • Device: Redmi 3S
« Reply #106 on: January 18, 2017, 09:16:53 »
Omlouvám se, napsal jsem to nepochopitelně..
Prostě se mi nic nepředvyplní
Ve formátu předvyplnění mám:
{t}, Děkujeme moc za naši {c}. nalezenou kešku.
a když dám logovat se na kešce, tak je pole komentář prázdné s blikajícím kurzorem na začátku a šedivě je tam předvyplněno Komentář. To vlastně zmizí, když začnu psát.

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
« Reply #107 on: January 20, 2017, 11:40:56 »
Hmm to je divné.
Nad tím nastavením textu, je ještě zaškrtávátko, kterým se ten "předvyplňovací systém" zapne, to je zaškrtlé?
Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!

Offline NaLaNo

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #108 on: January 20, 2017, 13:47:49 »
Jsem trotl, není zaškrtlé, tím pádem to není divné. Díky, buď jsem si ho mimoděk odšktl, anebo černá magie.
Kurzor je na konci textu, takže je to perfektní, díky moc.
Když už jsi na 'drátě', se zeptám, jestli ses díval, proč je tak datově náročné první zobrazení okna na logování kešky.Teď jsem to zkusil, a obnáší to 795 kB dat, což je někde v divočině přes edge dost časově náročné.

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
« Reply #109 on: January 22, 2017, 08:00:36 »
Perfekt, jsem rád že teď už to funguje.

Velikost při prvním logování .. koukám na to a možná jsem našel jednu věc co lze vylepšit. Tohle se děje jen při prvním načtení profilu, nicméně zkus to tedy v další verzi, snad to bude lepší. Díky
Ideas, wishes, problems

Offline NaLaNo

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #110 on: January 22, 2017, 20:31:48 »
Přesně tak, to velké množství dat teče jen při prvním pokusu logovat po otevření Locusu. Pak už to je minimum dat (4KB), dokud se drží Locus v paměti...
Díky, pak dám vědět, jak to pomohlo..

Offline steve2

• Newbie
  • *
    • View Profile
  • Device: Sony Xperia Z3
« Reply #111 on: March 12, 2017, 17:27:21 »
Ahoj,
teraz si robim ročnú štatistiku (prevýšenie, najazdené km..) iba z uložených tras cez funkciu trasy- štatistiky. Bolo by možne niečo ako majú cyklocomputery,celkove najazdené  km, prevýšenia , priem. rychlosť .......bez toho aby musela byť každá jazda uložená ? (niečo v menu: uložiť hodnoty iba do štatistiky ... a ta by sa mohla v lubovolnom čase resetovať)  Aby sa  nemuseli ukladať rutinné- opakované jazdy-trasy, kde ich je potom neprehladne vela.

Dakujem, Steve.

Offline Žajdlík Josef

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
  • Device: Xperia M
« Reply #112 on: March 12, 2017, 18:32:43 »
No já nevím, pokud by nemusela být trasa uložena, jak by Locus rozeznal co je kolo, turistika či lyžování? Osobně se mi osvědčil tento postup. Záznamy si ukládám do různých složek podle sportu a každý rok odděleně. Nejjednodušší je u každého profilu záznamu rovnou určit kam se data ukládají. Například kolo ukládám do "cyklistika2017". Pro statistiku stačí jednoduše otevřít složku, dát "vybrat vše" a "statistiky". Je to jen pár kliknutí.
 Případně je možné si u každého záznamového profilu zvolit i automatický export třeba do Stravy a statistiky sledovat tam.
« Last Edit: March 12, 2017, 18:34:18 by Žajdlík Josef »

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
« Reply #113 on: March 13, 2017, 16:59:47 »
Bohužel Steve, nic takového zatím není možné a ani není v plánu. Jak psal Pepa, záznam trasy a následné statistiky jsou celkem na pár kliknutí ...
Ideas, wishes, problems

Offline steve2

• Newbie
  • *
    • View Profile
  • Device: Sony Xperia Z3
« Reply #114 on: March 14, 2017, 23:15:35 »
Vdaka za odpoved, robil som to tak , ale chcel som sa nejako vyhnút mazaniu rutinných zaznamenaných jazd po ukončení štatistiky.
Trocha z iného rožku, je ve to velká fantazia , aby dashboard fungoval na uzamknutej obrazovke ? (niečo ako náhrada respektive vytunený cyklocomputer, i ked  pomocou ovladania gestami  je to celkomO.K)

Steve

Offline NaLaNo

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #115 on: March 17, 2017, 13:39:10 »
Velikost při prvním logování .. koukám na to a možná jsem našel jednu věc co lze vylepšit. Tohle se děje jen při prvním načtení profilu, nicméně zkus to tedy v další verzi, snad to bude lepší. Díky

Ahoj, tak jsem zkoušel zalogovat kešku, bohužel, při logování první kešky mi to dalo 700 kB. Subjektivně se mi zdá, že se to trochu zrychlilo. Ale datová darda to je stále.