SmartMaps - přihlášení geocaching

Started by Betonar, February 20, 2011, 10:02:52

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Betonar

Zdravim,
stáhnul jsem si demo Smartmaps a chtěl jsem zkusit geocaching. Boužel je vyžadováno přihlášeni, ale není uvedeno do čeho. Zkoušel jsem, své přihlašovací údaje na geocaching.com, ale neakceptuje je to. Před první výzvou k zadání přihlašovacích údajů se mi ukázalo "okno", které neobsahovalo žádný popis. Tato featura je pro mě dost důležitá a chtěl bych jí vyzkoušet. Free aplikace (c:geo+Locus) fungují bezvadně, ale je nutné stále měnit mapy a protože ani na tu největší kartu se nevejde všechno, co nabízí SmartMaps v pouhých 480MB. Nějaký nápad, proč mi to nejde nebo jaké přihlašovací údaje to chce ?

PS: Doufám, že nevadí, že můj login obsahuje písmena "á" a" ř " <!-- s;-) -->;-)<!-- s;-) -->


Edit: Další věc. Chtěl jsem si dočasně uvolnit místo na paměťové kartě a tak jsem Smartmaps smazal (neodisnastaloval). Když jsem ho chtěl použít znovu, tak jsem šel na market a stáhl ho znovu. Teď v aplikaci vidím pouze raster, i když mám mapy stažené. Ví někdo, co je za problém ?
  •  

Menion

#1
Zdravím,
ad geocaching: bohužel ty háčky čárky vadí, narazil jsem na to před cca 14ti dny a zatím se mi to nepodařilo opravit! :( ...

ad mapy: ty mapy máš koupené nebo jen taky free?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#2
Hmm, ještě necelých 14dní mám možnost koupit Smartmaps s 30% slevou. Bez vyzkoušení geochachingu bych do koupě nešel.

No právě jen zkouším. Asi jsem si tím zazdil cestu k dalšímu používání dema. No hold jsem měl myslet
  •  

Menion

#3
heleď tď ty háčky asi neopravím. je celkem snadné změnit jméno na gc.com, což bych doporučoval. čárky a háčky jsou prostě vždy jen zdroj problémů :)

a zazdil, to je nesmysl! Pokud máš nějaké mapy na vyzkoušení tak musí fungovat. Když spustíš appku, první ikona dole (mapy) a ve druhé řadě poslední ikona - ti zobrazí všechny mapy na kartě které fungují. Pokud máš nějaké demo mapy stažené a  sjou v adresáři map, tak tady musí být taky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#4
Víš, já myslel, že se apka domnívá, že se pokouším obejít ochranu/demo limit a používat jí i po vypršení. Díky za rady, vše už běhá.

Tak to jsem nevěděl, já jsem s geocachingem začal právě teď čerstvě :) Měl jsi pravdu, bylo to tím. Jsem skrytě doufal, že jako čech budeš tomuto problému předcházet.

Díky za rychlou pomoc !
  •  

Menion

#5
fajn, tak dobrý že běhá :)

jinak předcházet jako čech bych měl, ale už jsem si v sobě nějak vypěstoval nauku že diakritika kdekoliv mimo normální text je zlo a proto jí ignoruju co to jde :).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#6
Měl bych ještě další otázku. Pokud tomu dobře rozumím, tak se licence váže na SIM. Já telefon používám pouze na geocaching a jako elektronickou mapu, tj sim vkládám pouze když chci na internet. Budou mi v takto používaném telefonu fungovat placené mapy ?
Náhodou nevíte někdo v jakém měřítku je tato online mapa ?
  •  

Menion

#7
Zdravím,
  tak to bude trošku problém s tou SIM kartou. Bohužel bez ní se SmartMaps sice rozběhnout ale budou dostupné pouze neplacené mapy. Při výběru vazby na nějakou část telefonu před cca 2 roky, jsme uvažovali mezi SD kartou, Sim kartou a unikátním číslem telefonu a SIM karta nám přišla jako nejtrvalejší součást. Jak je vidět, najdou se lidé kteří ji mít nemusí případně tablety bez možnosti SIM karty, takže asi budeme muset najít nějaké další řešení.

 ohledně mapy netuším, tohle jsou mapy společnosti Shocart, nikoliv PLANStudio
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#8
Díky za info. V tomhle způsobu použití telefonu budu asi vyjímka, i když více lidí má firemní telefony na volání a sms a ostatní služby musí řešit jinak.
  •  

agas7

I když je toto vlákno už starší, mám delší dobu už stejný problém, tak jej přidám sem: Před časem mi ve SmartMaps přestalo fungovat přihlášení na Geocaching.com a tudíž i stahování nových keší do map, i když před tím mi to fungovalo normálně. Je to tentokrát nějaký systémový problém?
  •