Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - general77

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
« on: April 25, 2017, 15:52:24 »
Tak jsem to zkoušel a nějak mi to nejde. Tlakovy senzor vůbec nejde zapnout. Musela by být zřejmě možnost připojení měřiče tlaku přes bluetooth manažera.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
« on: April 24, 2017, 11:45:55 »
Nadmořská výška se mi zobrazuje, ale nevím z čeho si to Locus bere. Mám totiž stáhnuty do Locusu  výškové body.
K tomu snímači jde stáhnout firemní aplikace, ale ta je jen v čínštině. Zkoušel jsem ji, jen abych věděl, že snímač funguje. Ukazovalo to vše rychlost, kadenci, výškové metry, teplotu i tlak.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
« on: April 24, 2017, 08:22:44 »
Ahoj, měl bych také jeden návrh, zda by šlo přidat do bluetooth manažeru snímač teploty. Vlastním totiž tento snímač rychlosti a kadence (https://www.aliexpress.com/item/Fitness-Bluetooth-Bike-Speed-Sensor-Cadence-Altitude-Mileage-Temperature-Air-Pressure-Gradient-Sensor-Wireless-Bicycle-Computer/32763498372.html?spm=2114.40010508.4.19.I0l23N), který umí snímat i tlak, teplotu, výškové metry a úhel stoupání.
Díky Zdenek

4
Zdravím, tak jsem nakonec zjistil, že problém byl někde mezi sedlem a telefonem. ;-) Provedl jsem reset telefonu, a znovu vše nastavil. Nevím co před tím bylo špatně, ale teď již vše funguje tak jak má a rychlost z bluetooth snímače je vidět i v exportovaném gpx.
Ještě bych se chtěl zeptat, zda by šlo přidat do bluetooth manažeru snímač teploty. Vlastním totiž tento snímač rychlosti a kadence (https://www.aliexpress.com/item/Fitness-Bluetooth-Bike-Speed-Sensor-Cadence-Altitude-Mileage-Temperature-Air-Pressure-Gradient-Sensor-Wireless-Bicycle-Computer/32763498372.html?spm=2114.40010508.4.19.I0l23N), který umí snímat i tlak, teplotu, výškové metry a úhel stoupání.

5
Zdravím,
nn, mám jen jeden snímač, který snímá jak kadenci tak rychlost. Tu druhou možnost jsem tam přidal, jen abych vyzkoušel zda to nebude fungovat s tím. Ale také ne. Pokud bude potřeba můžu zaslat nějaké GPX soubory, co jsem si uložil. 

6
Nikdo neví?   :'(

7
Ahoj, používám Locus map na zaznamenávání trasy na kole. Zakoupil jsem si bluetooth snímač kadence a rychlosti. Propojení tohoto snímače s Locusem proběhlo bez problémů. Na dashboard vidím vše také dobře. Jak kadenci, tak rychlost ze snímače. V nastavení, záznam trasy, profil záznamu cyklistika mám v pokročilém nastavení hardwarová zařízení kromě monitoru srdečního tepu, také cyklo senzor rychlosti a kadence, a cyklo senzor rychlosti. Když však po ukončení jízdy vyexportuji záznam do GPX, tak tam je pouze zaznamenaná kadence a ne rychlost ze snímače. Rychlost se neaktualizuje rychle dle snímače, ale asi dle satelitů. Po exportu do CVS vidím hodnoty jak u bluetooth snímače srdečního tepu, tak u kadence. U rychlosti (speed_sensor) není žádná hodnota. Nevíte prosím, co kde mám nastavit, aby se do GPX zaznamenala i aktuální rychlost ze snímače? Děkuji za rady.

Pages: [1]