Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Žajdlík Josef

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zajímavá analýza GPX
« on: May 04, 2018, 13:58:03 »
Jen tak pro zajímavost, hlavně pro ty co se rádi šťourají v analýze tras sem chci dát odkaz. Náhodou jsem to objevil na netu, zajímavostí je hlavně možnost nastavení "elevation" filtru. Změnou můžete vidět jak filtrování dokáže měnit nastoupané metry zaznamenané třeba barometrem do GPX. Velmi zajímavé je i podrobné zobrazení dat z GPX.
Zde je odkaz: http://www.javawa.nl/analyser_en.html2
Potřeboval bych poradit ohledně synchronizace složek mezi dvěma telefony. Získal jsem po dceři vyřazený starší Alcatel a chtěl bych ho využít hlavně k pokusům s nastavením Locusu. Zároveň bych ale nechtěl přijít o trasy v něm zaznamenané. Tudíž mě napadlo, udělat si automatickou synchronizaci. Synchronizace složek pomocí appky Autosync Google Drive přes Google Drive není problém. Už se mi tak docela snadno podařilo sesynchronizovat soubory Broutheru. Mělo by to fungovat tak, že appka porovná zda je soubor v mobilu novější než ten v Drive. Pokud ano, nahraje ho na Drive, pokud ne, nahraje naopak ten z Drive do mobilu. Potřeboval bych ale poradit, ve kterém adresáři se nachází zaznamenané a a plánované trasy. Předpokládám, že by to mohlo být v data/database, ale nejsem si jist.

3
Dva velmi jednoduché dashboardy zabírající minimum místa vyhrazeného pro mapu. Dal jsem tam jen data, která mi neukazuje cyklocomputer. Zobrazení je co nejvýraznější z důvodu horšícího se zraku a čitelnosti na slunci.
Shora: hodiny, stav baterie, počet používaných satelitů a nadmořská výška.
Druhá verze se liší jen v tom, že místo nadmořské výšky ukazuje počet kilometrů do konce trasy (pokud se používá navigace).

Pages: [1]