Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Condor

Pages: [1]
1
Ja vo väčšine prípadov navigujem od aktuálnej GPS na bod (keš). Niekedy je ťažko posúdiť z mapy kam až vedie cesta prípadne po kadiaľ o ceste vie Brouter.
Tak buď nech navigácia skončí v bode kde končia data o ceste alebo ak chce Locus ťahať čiaru až k bodu tak to musí byť vizuálne jasné po kadiaľ je cesta (dáta) a čo si Locus len vymyslel.

Skúšal som cez MapQuest a tam kde skončia dáta o ceste končí aj navigačná čiara. Je to jasné že ďalej nasleduje čokoľvek neznáme.

Cez Brouter sa to správa ako píšem vyššie a zavádzajúco.

Klik na bod, navigácia a krásna čiara až do cieľa. Čiže žiadny problém autom na súradnice. Na mieste zistenie že cesta konci pol km skôr a Locus si domyslel trasu autom až do cieľa. Interpretuje vymyslené údaje čo je nesprávne.

Skúmať na 500 km trase dajme tomu 30 bodov či to je pravda alebo vymyslené je dosť nepraktické.

Ide nám všetkým o spoľahlivosť, presnosť, jednoduché ovládanie a prehľadnú interpretáciu a o to viac keď to používame aj za jazdy v aute napríklad.
The following users thanked this post: Jencek

2
Menion si čím ďalej rýchlejší :-D a čítač myšlienok ;-)
Som Ti chcel napísať že by to bolo dobre niekde dát... ok vybavené.

CHYBA PRI HTC
Na HTC M9 nie len Extreme Power Saving Mode zabije GPS
ale aj Standard Power saving Mode!

Extreme Power Saving Mode (HTC) ZABIJE VŠETKY APLIKÁCIE tretích strán takže aj Locus úplne takže tam už ani GPS nepomôže a niet čo riešiť :-D
The following users thanked this post: Michal

Pages: [1]