Zdravím.
Mám takovou potíž s mapami původně pro Orux atd. Nejdou mi od-zoomovat více než na přiloženém screenshotu. V Oruxu to bez potíží lze. Stejný zdroj mapy určený pro OZI mi taky bez problémů v Ozim, popř. Androzicu funguje ohledně zoom out. Nějaký tip co s tím?
Locus
(https://s28.postimg.org/wlzedsk49/Screenshot_20170418-171710.png) (https://postimg.org/image/wlzedsk49/)
To samé měřítko v Oruxu
(https://s12.postimg.org/3zseb5xjd/Screenshot_20170418-171821.png) (https://postimg.org/image/3zseb5xjd/)
A v Oruxu další možnost zoom outu
(https://s28.postimg.org/50kgtaoq1/Screenshot_20170418-171838.png) (https://postimg.org/image/50kgtaoq1/)
Na test mám jen jeden díl mapy, proto v tom posledním screenu je kolem mapy "prázdno". Jinak se to chová ale stejně, když je mapa kompletní.
Nějak se nechtějí načíst další dva screenshoty, nicméně Locus umožňuje od-zoom pouze na 50% poslední vrsty. Můžeš si v horní liště kliknutím na jméno apky zobrazit "mapa" kde uvidíš i měřítko včetně procent přiblížení. Takže méně jak x/50% to nejde.
Screeny jsem opravil, nějak se nenačetly. A ano, mám v zobrazení mapy 16/50%. Každopádně tedy díky.